Dni Osiedla Pobitno

22.06.2016. Sporo atrakcji czekało na tych, których wybrali się w niedzielę na plac przy ul. Kurpiowskiej. To tam po raz kolejny, Pobitniacy mieli swoje święto - Dni Osiedla.

Na scenie przy ul. Kurpiowskiej pojawiło się ok. 300 młodych artystów - uczniów Zespołu-Szkolno Przedszkolengo nr 2, Przedszkola nr 11 oraz wychowanków Domów Kultury Pobitno, Załęże i Wilkowyja. Publiczność oglądała także pokaz tańca nowoczesnego i występ dziewczyn z zespołu Gussel. Wszystkie punkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność.

Na najmłodsze dzieci czekały konkursy z nagrodami, dmuchańce oraz koniki ze stadniny Albin. Wyjątkową atrakcją był pokaz sprzętu gaśniczego, który zaprezentowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z osiedla Wilkowyja. Strażacy utworzyli także fontannę, która szybko stała się największą atrakcją imprezy. Swoje stanowisko mieli wolontariusze ze schroniska dla zwierząt "Kundelek" a wszyscy chętni mogli poddać się badaniu poziomu ciśnienia tętniczego. Na koniec do tańca przygrywał zespół Anima.

(Adam Napiórkowski)

Przekaż 1% podatku

Przedszkole publiczne nr 11
Nr KRS 0000145905

Powietrze Pobitno - kliknij

Sponsor Rajdu Szlakiem Konfederatów Barskich

Sponsorzy imprezy
65 lat Pobitna
w Rzeszowie
 Kontakt z redakcją redakcja@pobitno.pl Wszelkie prawa zastrzeżone przez pobitno.pl Osiedle Pobitno Rzeszów