Dni Osiedla Pobitno

22.06.2016. Sporo atrakcji czekało na tych, których wybrali się w niedzielę na plac przy ul. Kurpiowskiej. To tam po raz kolejny, Pobitniacy mieli swoje święto - Dni Osiedla.

Na scenie przy ul. Kurpiowskiej pojawiło się ok. 300 młodych artystów - uczniów Zespołu-Szkolno Przedszkolengo nr 2, Przedszkola nr 11 oraz wychowanków Domów Kultury Pobitno, Załęże i Wilkowyja. Publiczność oglądała także pokaz tańca nowoczesnego i występ dziewczyn z zespołu Gussel. Wszystkie punkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność.

Na najmłodsze dzieci czekały konkursy z nagrodami, dmuchańce oraz koniki ze stadniny Albin. Wyjątkową atrakcją był pokaz sprzętu gaśniczego, który zaprezentowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z osiedla Wilkowyja. Strażacy utworzyli także fontannę, która szybko stała się największą atrakcją imprezy. Swoje stanowisko mieli wolontariusze ze schroniska dla zwierząt "Kundelek" a wszyscy chętni mogli poddać się badaniu poziomu ciśnienia tętniczego. Na koniec do tańca przygrywał zespół Anima.

(Adam Napiórkowski)

Dni Osiedla Pobitno
26 maja 2018
Zapraszamy!!!

Sponsorzy Dni Osiedla Pobitno
26 maja 2018

Kontakt z redakcją redakcja@pobitno.pl Wszelkie prawa zastrzeżone przez pobitno.pl Osiedle Pobitno Rzeszów